Açıkartırma Bitince

Üye Olun! Satış yapın, teklif verin.
 

Açıkartırma bitince ne olur ?
Açıkartırma bittiğinde eğer kazanan bir teklif varsa, teklif sahibine kazandığına dair bir e-mail mesajı gider. Aynı anda da satıcıya ürününün satıldığına dair ilgili alıcının e-mail adresi ile beraber bir e-mail mesajı yollanır. Böylece hem alıcı hem de satıcı durumdan haberdar edilir.
Eğer açıkartırma başarılı sonuçlanmadıysa satıcıya durumu bildiren bir e-mail mesajı yollanır.

 
  Ürünüm satılmadı, ne yapmam gerekiyor ?
Ürününüzün satılmadığına dair e-mail mesajını aldıktan sonra Hesap İşlemleriniz'den Kapanmış Olanlar linkine tıklayarak ürününüzü tekrar açıkartırmaya çıkarabilirsiniz.
 
  Satılmayan ürünümü tekrar listelemek için ücret ödemem gerekiyor mu?
Hayır. Tekrar listelemek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Acikalan.com ileride bu konuda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satış gerçekleşmediği sürece yeni açtığınız açıkartırmalar için de hiçbir ücret ödemezsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için: Önemli Duyuru
 
  Alıcıyım, kazandım, ne yapmam gerekiyor ?
Kazandığınıza dair e-mail mesajını aldıktan sonra satıcı ile bağlantıya geçin. Son kez aranızda mutabık olduktan sonra eğer satıcı Güvenli Alışveriş® kullanmayı tercih ettiyse, Güvenli Alışveriş® işlemlerine başlayabilirsiniz.
Başka bir ödeme yöntemini tercih ettiyseniz satıcı ile teslimat ve ödeme şekillerini görüşüp size ürünü yollamasını isteyin.
  Satıcıyım, ürünüm satıldı, ne yapmam gerekiyor ?
Ürününüzün satıldığına dair e-mail mesajını aldıktan sonra alıcı ile bağlantıya geçin. Son kez aranızda mutabık olduktan sonra eğer Güvenli Alışveriş® kullanmayı tercih ettiyseniz, Güvenli Alışveriş® işlemlerine başlayabilirsiniz.
Başka bir ödeme yöntemini tercih ettiyseniz alıcı ile teslimat ve ödeme şekillerini görüşüp size ödemeyi nasıl yapacağını belirleyin ve ürünü alıcıya gönderin.
Açıkartırma Bitince


© 2000-2005 Acikalan.com - Bir İştirakidir. Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin kullanılması, Kullanıcı Sözleşmesi'nin okunup kabul edildiği anlamına gelir.